Reşat Hacıahmetoğlu

Reşat Hacıahmetoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2021 yılında Survivor yarışması ile ekran severler tarafından merak edilen isim olmuştur. Aslında sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Reşat Hacıahmetoğlu aslen Trabzon, Of’ludur. 1991 doğumlu ünlü isim özellikle sosyal medya da Tabancanın ucu koptu – Yirmağa Duşiyirum isimli videoları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca Zafer ve Hulmiser tiplemeleri ve karakterleri ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Eğitim hayatını Lise son’a kadar yaşadığı ve doğduğu memleketi Of’ta tamamlamıştır. 2014 senesinde ise Ordu Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Lise döneminde iken karate ve vücut geliştirme sporları ile ilgilenen Sultan Hacıahmetoğlu, 2016 yılından bu yana sosyal medya dünyasında içerikler üretmeye devam etmektedir.

Reşat Hacıahmetoğlu sosyal medya;

Resmi instagram hesabını resathao ismi ile kullanmaktadır, günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 550bin civarındadır. Yırmakların adamı karadenizin en neşeli, komik ve mizah seven dobra adamı, Senaryo yok herşey doğaçlama. Başlığı altında yayınlarını sürdürdüğü Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,27 B ..

Tam bir doğa ve spor aşığı olan başarılı isim, videolarında samimi, Karadeniz içerikleri ve eğlenceli tiplemeleri ile her geçen gün hayran kitlesine artırmaya devam etmektedir.

Uzun süre özel bir şirkette çalışmış, günümüzde yaşantısını memleketi Trabzon’da sürdürmektedir. 2021 yılında Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katılmış ve Gönüllüler takımında yer almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz