Recep Ercan Keskin

1973 yılında dünyaya gelen İş Adamı Recep Ercan Keskin 1996’da kurduğu NextKey Uydu Sistemleri firması ile iş dünyasına giriş yapmıştır.

Daha sonra 2010 yılında Keskin Holding ile çalışmalarını sürdürmüştür. Kısa süre içerisinde enerji, yatırım, emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketleri Keskin Holding bünyesinde birleştirmiştir.

Adagaz Depolama & Dağıtım ve Yörpet Petrol şirketlerini satın almış 2014 yılında iş dünyasında en iyi genç girişimci olarak gösterilmiştir. Miami Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Keskin’in Keskin Şirketler Grubu toplam 8 butik oteli olan şirketler grubudur.

Karaköy’de 200 odalı 5 yıldızlı Novotel’in ardından Sultanahmet Yerebatan Sarnıcı’na komşu 2 tarihi binayı da butik otel yapmak için kolları sıvamış, İstanbul Merter’de 5 yıldızlı 2 otel, 1 iş kulesi ve Alışveriş merkezinin bir arada olduğu projeye imza atmıştır.

Kesking Holding Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin ‘in aslen nereli olduğu ve doğum yeri gibi bilgilere ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz