Rassan Khoshnaw

0

Rassan Khoshnaw son dönemde ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile ismi anılan iş adamıdır. Peki Rassan Khoshnaw nereli? ne iş yapıyor? kaç yaşında?

Rassan Khoshnaw Kimdir? Nereli?

Kuzey Irak asıllı olan ve son dönemde ünlü sanatçı Ebru Gündeş ile adı aşk dedikodularına karışan Rassan Khoshnaw İş adamı’dır. 2022 yılı itibariyle 28 yaşında olan Khoshnaw ülkesi Irak’ta iş hayatını sürdürmektedir.

Rassan Khoshnaw Ne İş Yapıyor?

Lüks yaşamı ve özellikle pahalı otomobilleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Khoshnaw, Irak’ta inşaat, pazarlama ve distribütörlük gibi bir çok sektör’de başarılı iş hayatını sürdürmektedir. Uluslararası yatırımcılık yapan, Khoshnaw Grup CEO’su’dur. Yatırımcı ve girişimci kimliği ile tanınan ünlü isim 2021 yılında altın fiyatları ile de bir çok öngürü de bulunmuş, piyasaları değerlendirmiştir.

Türkiye’de iş ve sanat dünyasında bir hayli tanınan sima’dır. Geçmiş dönemde Tolgahan Sayışman’ın doğum günü kutlamasında da yer almıştır.

Genellikle son dönemde dijital sosyal medya yatırımları ile de gündeme gelen ünlü iş adamı, Ebru Gündeş ile sevgili mi? değilmi sorusunun cevabı henüz netlik kazanmamıştır.

Resmi twitter hesabını @rassan_khoshnaw kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Yine aynı hesap ismi ile instagram hesabını da kullanmakta idi, ancak son dönemde instagram hesabını askıya aldığı görünmektedir. Aktif olarak facebook hesabını da kullanmaktadır. Facebook hesabı ise @raswakho/

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz