Ramazan Bingöl

Ramazan Bingöl başarıları ile konuşulan sunucu ve yazardır. Son yayınlanan kitabı ile bütün işletmecilerin örnek aldığı isim haline geldi. Şuan halen TRT ekranlarında yayınlanan Şefin Özel Konuğu sunucusudur. Hakkında bilinmeyenler ve biyografisi.

Ramazan Bingöl Kimdir?

Şefin Özel Konuğu sunucusu Ramazan Bingöl 1967 yılında Şanlıurfa’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimlerini İstanbul’da tamamladı. Üniversite hayatını ise Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde bitirdi. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Kitapları: Restoran İşletmeciliği: Restoranlar ve Lokantalar Nasıl Yönetilir, Restoran İşletmeciliğinde İşçi ve İşveren İlişkileri: Sorunları ve Çözüm Yolları, Ramazan Bingöl Mutfağından Tarifler

2008 yılında kendi aile şirketinden koparak kendi yolunda devam etti. Şuan Ramazan Bingöl Et Lokantası markası adı altında 4’den fazla lokantası var.

Kendisi Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği’nin (TÜRES) kurucularındandır. Burada TÜRES Genel Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Kendisi TÜRES’in yanı sıra Gıda Dernekleri Başkan Yardımcılığı ve Bayrampaşa Kızılay Şubesi Başkanlığı yapmıştır.

Şuan Şuan TRT1 ve TRT Belgesel kanallarında izleyicilerle buluşan Ramazan Bingöl ile Şefin Özel Konuğu programının sunucusudur. Kendisi bir zamanlar Star, Yeni Şafak, Akşam ve İTO gazetelerinde yazarlıkta yapmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz