Rahimcan Kapkap

Rahimcan Kapkap Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rahimcan Kapkap Kimdir?

Rahimcan Kapkap oyuncu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu başarılı isim ilk dizi oyunculuk deneyimini Elkızı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Mert karakterini canlandırmıştır.

Eğitim Hayatı:

Yıldız Teknik Üniversitesi
Craft Oyunculuk Atölyesi
Akademi 35 buçuk sanat evi sahne sanatları oyunculuk eğitimi.

Rahimcan Kapkap Kaç Yaşında?

Rahimcan Kapkap 24 yaşındadır. Doğum tarihi 1998.

Rahimcan Kapkap Boyu, Kilosu

Rahimcan Kapkap 1.80 boyunda ve 74 kilodur.

Maalesef en çok merak edilen sevgilisi kim? sevgilisi var mı? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Medyada bu konu hakkında herhangi bir kaynak bulunamamıştır.

İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Yakışıklı oyuncu, Bachata, Vals ve Salsa dansları ile ilgilenmektedir. Ayrıca vakit buldukça spor ile vakitlerini değerlerdirme, Tenis, voleybol ve basketbol gibi sporlar ile uğraşmaktadır. Selin Kök Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.
Rahimcan Kapkap4

Rahimcan Kapkap Oynadığı Diziler

Rahimcan Kapkap Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Metehan karakterini canlandırmıştır.

Dizi de ayrıca Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler de rol almıştır.

El Kızı (Mert)
Kızılcık Şerbeti (Metehan)

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @rahimcankapkap ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 28.4bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz