Rabia Sena Sever

Rabia Sena Sever son dönemlerin moda konusunda özellikle sosyal medya dünyasında dikkatleri üzerine çeken isimlerindendir. Hakkında aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? boyu, kilosu kaç? gibi soruların cevapları merak edilmektedir. Hakkında kısaca hayatı ve biyografisi.

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rabia Sena Sever baba tarafından aslen Rize’lidir. 7 kardeştir ve ailenin en küçük çocuğudur. 6’sı kız, bir de Muhammet Fatih Sever isminde abisi vardır. Çalışma hayatına bir akrabasının yanında asistan olarak başlamıştır, babasının vefat etmesi sonrası ise iş hayatına dahada sıkı sarılmak zorunda kalmıştır.

Günümüzde resmi sosyal medya hesapları üzerinde yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken ünlü isim kısa sürede takipçi sayısının 100 Bini aşması sonrasında eşarp satışı yapmaya başlamıştır. Ardından ise firmalar ile çalışmaya başlayarak günümüzde firmaların koleksiyonlarını tanıtarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Henüz çok merak edilen boyu ve kilosu bilgilerine ulaşılamamıştır.

Rabia Sena Sever sosyal medya;

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 825bin civarındadır. Bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Bir röportaj’da kendi isteğin ile mi kapandın sorusuna, evet Kur’an kursu talebesi iken kendi isteğim ile kapandım, Allah ailemden razı olsun her zaman destekçim oldular demiştir. Kendisini üç kelime ile tanıtması istendiğinde asi, tezcanlı ve merhametli kelimeleri ile ifade etmiştir. Çok neşeli ve enerjik bir aileye sahip olduğunu da sözlerine eklemiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz