Poyraz Ar

Poyraz Ar hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Minik oyuncu rol aldığı Benim Adım Melek dizisinde canlandırdığı Seyit Ali karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Poyraz Ar Kimdir? Nereli?

2013 yılının Mart ayında İstanbul’da dünyaya gelen minik oyuncu, Layla Şirin Oyunculuk Ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Okul öncesi eğitimin ardından İlköğretim’de eğitimine devam etmektedir. Ablası da kendisi gibi dizilerde rol almış olan Naz Ar’dır. Naz Ar ise 2010 doğumludur, ablası ile arasında 3 yaş farkı vardır. Ablası Aile İşi ve Kızlarım İçin gibi dizilerde rol almıştır.

Ablasının çekimlerine gidip gelirken onunda videolarını çekmişlerdir. Kısa bir süre sonra ise Carrefoursa reklam çekimleri için davet edilmiş ve kamera karşısına geçmiştir. Bir röportajda hobileri sorulmuştur. Cevabı ise şu şekilde olmuştur. Uzayı çok seviyorum. Büyüyünce bilim adamı olacağım. Matematiği de çok seviyorum. Boş zamanlarımda dans ediyorum ve resim yapıyorum.

Poyraz Ar Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.36 cm, kilosu 26, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle 8 yaşındadır. Veriler 2021 yılına aittir, henüz gelişim çağında olduğu için boy ve kilo bilgisi değişmektedir. Resmi instagram hesabını @poyrazartheofficial olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 13,3bin civarındadır.

Reklam Çalışmaları, Oynadığı Diziler:

Bugüne kadar Carrefoursa Market (2019), 23 Nisan Reklam Filmi (2019), Eti Burçak Kurabiye Reklam Filmi (2019) ve Philips Ütü (2019) gibi markaların reklamlarında yer almıştır.

2019 yılında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi öncesinde de kameralara alışık olan Poyraz Ar’ın bu ilk rol aldığı dizi olmuştur. Dizide Melek’in en küçük çocuğu Seyit Ali karakterini canlandırmıştır. Resmi sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlardan da anlaşılacağı üzere müzik ile de bir hayli ilgili olan Poyraz piyano çalmayı çok sevmektedir.

Benim Adım Melek Seyit Ali Kimdir?

Dizide Gaziantep’te dünyaya gelen, orada doğup büyüyen Melek (Nehir Erdoğan)’in üç çocuğundan birisi olan Seyit Ali’nin bir abisi bir de ablası vardır. Annesi Melek, oğlu doğduğunda ona dedesinin ismini verir. Babası Kaan Çakır (Alpay)’ın zulmüne maruz kalan Seyit Ali artık annesinin ve babasının sürekli kavga etmelerinden de çok etkilenmiştir. Özellikle artık babasını görmek istemeyen Seyit Ali yaşamını İstanbul’da sürdürmekte iken ailesi ile birlikte annesinin doğduğu şehre taşınır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz