Polina Malinovskaya

2018 dünya kupasına gitmiş ve sosyal medya hesapları üzerinden futbol sahalarında çekilen fotoğrafları dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Rus asıllı model Polina Malinovskaya 1998 yılında Belarus’ta doğmuştur. Yengeç burcudur.

Dünya kupası öncesinde de sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımları ile adından söz ettiren ve sıkı bir takipçi sayısına sahip olan Malinovskaya’nın 2018 yılı itibariyle instagram takipçi sayısı 450 Bin’in üzerindedir.

Polina Malinovskaya’nın vücut ölçüleri, 86-61-94 cm’dir.

İnstagram dışında Facebook hesabınıda çok aktif olarak kullanan güzel manken, şöhret olmadan önce Milano’ya taşınmış ve 16 yaşında iken İtalya’da bir ajans ile anlaşmıştır. Bir makyaj firması ile anlaşmış ve ilk çalışmalarını göz civarına yaptırdığı makyajlar ile dergilerin kapaklarını süslemiştir.

Polina Malinovskaya 1

Ayrıca ask fm’i de kullanan Polina Malinovskaya, burada yaklaşık 35 Bin civarında kişisel soruya cevap vermiştir. Baba tarafından aslen İtalyan, anne tarafından ise Rusya asıllıdır. Yaşantısını halen İtalya, Milano’da sürdürmektedir. Sevgilisi hakkında henüz detaylı bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz