Polen Emre

Polen Emre rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Polen Emre Kimdir? Nereli?

1991 doğumlu güzel isim Polen Emre tiyatrocu ve oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aslen doğma büyüme Adana’lıdır. Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda görev almaya devam ediyor. Adana Seyhan İsmet İnönü ilkokulunda okumuştur.

İstanbul Plato Okulu Radyo ve Televizyon Bölümü’nde eğitim hayatını tamamlamıştır. Vasıf Öngören’in yazmış olduğu, Asiye Nasıl Kurtulur oyununda Asiye karakteri ile tiyatro da sahne almıştır.

2022 yılında Tiyatro döneminde kendisi için önemi çok fazla olan Kuzey Kıbrıs’ta, Saygın Medya tarafından düzenlenen II. Kuzey Kıbrıs Altın Caretta Ödül Töreninde En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Evlimi? Eşi, Sevgilisi Kim?

Sorunun cevabı mutlu bir birlikteliği vardır. Mert Tetik ile sevgili olan ünlü ismin sevgilisi Mert Tetik voleybol oyuncusudur. Resmi sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile henüz nişanlı oldukları, evli olmadıkları anlaşılmaktadır.

Polen Emre Boyu, Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu Polen Emre 31 yaşında ve 1.75 cm boyundadır. Resmi instagram hesabı @polenemre ‘nin günümüz itibariyle takipçi sayısı 136bin civarındadır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 senesinde rol aldığı Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zaman Çukurova isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de canlandırdığı Fadik karakteri büyük bir ilgi görmüştür. Dizi de Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Uğur Güneş, Vahide Perçin, Selin Genç, Sibel Taşçıoğlu, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova ve Bülent Topal gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz