Pınar Kömürcüoğlu

1

Pınar Kömürcüoğlu hakkında merak edilen müzik kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? albümleri, müzik kariyeri, şarkıları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1991 yılının Nisan ayında dünyaya gelen başarılı sanatçı Pınar Kömürcüoğlu Trabzon doğumlu, aslen ise Gümüşhane’lidir. Evli ve bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik dünyası ile iç içe olan ünlü isim, ailesinden de müzik konusunda ciddi bir destek almıştır. Ayrıca katıldığı bir çok ses yarışmasında 1. olmuş ve ödüller kazanmıştır. Henüz 14 yaşında iken girmiş olduğu sınavın ardından Bursa Büyükşehir Belediye Konservatuvarı’na girerek 2 sene Türk Halk Müziği Bölümü İcra heyetinde görev yapmıştır.

İlerleyen süreçte 17 yaşına geldiğinde ise profesyonel olarak festival ve büyük organizasyonlarda sahne almaya başlayan sanatçı, o zaman zarfında birçok ünlü ismin vokalliğini üstlenmiştir. Daha sonra çalışmalarını bireysel olarak sürdürmeye karar vermiştir.

Ebru Gündeş’in seslendirdiği “Seni Seviyorum” adlı parçayı coverlayarak büyük çıkış yakalayan Kömürcüoğlu, bestesi İnan Şahin’e ait olan ilk teklisi “Yüreğimi Susturdum”u Nisan 2020’de çıkarmıştır. Daha sonra Kemal Aslan Music Production etiketi ile yayınlanan “Yüreğimi Susturdum” isimli tekli çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur.

İlginizi Çekebilir :   Erol Şahin

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz