Pınar Bibin

Pınar Bibin hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Pınar Bibin İstanbul doğumludur. Eğitim hayatını Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümü’nde sürdürmüş ve 2010 yılında mezun olmuştur. Ayrıca 2014 senesinde Başkent İletişim Bilimleri Akademisi bünyesinde temel oyunculuk eğitiminin yanı sıra, 2015 senesinde Akademi 35.5′ ta kamera önü oyunculuğu ve sahne sanatları eğitimleri de almıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2016 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Baba Candır isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Şebnem karakterini canlandırmıştır.


Aynı sene Cereyan isimli sinema filminde Aylin karakterini canlandırmıştır. Psikolojik gerilim filmi olan Cereyan’da başrolü üstlenmiştir. Yine 2016’da Kayıp İnci adlı sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. En son TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Pınar Bibin bu dizide de Aziz Korkamezer’in (Kadir Doğulu) asistanı Serpil olarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Bekar olan güzel oyuncunun bazı kaynaklarda yönetmen ve senarist Mert Dikmen ile sevgili oldukları ve mutlu birlikteliğinin sürdüğü belirtilmektedir.

Maalesef henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Günümüzde yaşantısını doğup büyüdüğü şehir, İstanbul’da sürdürmektedir.

Eksisözlük vb. bazı kaynaklarda takipçileri tarafından bir youtube kanalı açmasını, derdini, hayatını, kariyerini vb. merak edilen konuları sevenleri ile paylaşması için ciddi bir istek vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz