Peren Fildişi

Peren Fildişi son dönemlerde katıldığı program ve seslendirdiği şarkılar ile adından söz ettirmektedir. Peki kimdir? kaç yaşında? müzik hayatı ve hakkında kısaca biyografi bilgileri.

1980 doğumlu Peren Fildişi uzun süre yaşantısını Amerika’da sürdürmüş günümüzde ise yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Müzik ile 10 yaşında ilgilenmeye başlamış Amerika’da bulunduğu yıllarda bazı filmlerin alt yapı müziklerini hazırlamıştır. Gerçek mesleği İngilizce Öğretmenliği’dir.

Ülkemizde Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması ile tanınan Peren Fildişi ünlü sanatçı Rafet El Roman‘ın kendisini fark etmesi ile birlikte albüm çalışmalarına başladıklarını açıklamıştır. Ayrıca bir yemekte ünlü sanatçı ile birlikte görüntülenmiş, ünlü şarkıcı ile ile aşk iddiaları ortaya atılmıştır.

14 Ocak 2019 tarihinde Alfa 7 etiketiyle yayınlanan “Adam Gibi Adam” isimli tekli çalışması, video klibi netd müzik’te müzik severler ile buluşmuştur.

Doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşamadığı güzel isim 1.68 cm boyundadır, kilosu 45, göz rengi ise yeşil’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz