Pelinay İgit

Pelinay İgit son dönemlerde sosyal medyanın en fazla merak ettiği isimlerdendir. Güzel isim hakkında tüm detaylar! Kısaca wikipedia, hayatı ve biyografi bilgileri.

Pelinay İgit Kimdir?

Pelinay İgit fenomen, model, dijital medya içerik üreticisi, Influencer. Doğa Koleji’nde Lise tahsilini tamamlamıştır. Ardından eğitim hayatına İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü’nde devam etmiştir.

Pelinay İgit Nereli?

Pelinay İgit İstanbul doğumludur. Güzel ismin babası, annesi ve ailesi hakkında bir bilgiye ulaşılamamış, aslen nereli olduğu araştırılmaktadır.
Pelinay Igit5

Pelinay İgit Boyu, Kilosu

Pelinay İgit 1.75 boyunda ve 54 kilodur.

Pelinay İgit Kaç Yaşında?

Pelinay İgit 31 yaşındadır. Doğum tarihi 13 Şubat 1993, doğum günü 13 Şubat, burcu kova, doğum yeri İstanbul’dur.

Özellikle sosyal medya dünyasında, youtube, tiktok ve instagram üzerinden ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Geçmiş dönemlerde modellik te yapan güzel isim vermiş olduğu bir röportaj’da modelliğin kendisine göre olmadığını dile getirmiştir.

Pelinay İgit Sevgilisi Kim?

Pelinay İgit 2022 yılında oyuncu Ozan Dolunay’dan ayrılmıştır. Son dönemde ise medya dünyasında sevgilisi olarak Milli futbolcu, aynı zamanda Trabzonspor’da forma giyen Dorukhan Toköz ile birlikteliği gündeme gelmiştir.

Dövme, tarzı ve güzelliği ile dikkat çeken güzel ismin eski sevgilisi Ozan Dolunay’dan neden ayrıldığı cevabına ulaşılamamıştır. Zaman zaman takipçileri onu Pelinay Yiğit olarak ta aratmakta, ancak gerçek soyadı İgit olarak bilinmektedir.

Estetiksiz hali ve eski resimlerine ulaşamadığımız güzel ismin ne iş yapıyor? sorusuna dijital medya içerik üreticisi olarak cevap verebiliriz. Oynadığı diziler yoktur, ne okuyor sorusu ise Biyomühendislik. Linkedin profili bulunmamaktadır.

Resmi instagram hesabı @pelinayigit, resmi twitter hesabı ise @pelinayigt ‘dir. Youtube video kanalı @pelinayigit. Tablo bölümünden resmi sosyal medya hesaplarına direk ulaşım sağlayabilirsiniz.

GüÜzel isim hakkında ekşi ve süslü sözlük gibi pek çok mecrada bilgi ve yorum bulunmaktadır.
Pelinay Igit6


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz