Pelin Hürman

0
Pelin Hürman

Pelin Hürman son dönemde hem sosyal medya, hem de televizyon ekranlarında yayınlanan programlarda yer almıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Pelin Hürman Kimdir?

Pelin Hürman Metafizik Uzmanı’dır. 1400 Cin kavmine hükmettiğini belirten Hürman, tüm metafizikçilere meydan okumuş ve hodri meydan, tüm metafizikçiler çıksın karşıma açıklamasında bulunmuştur. Özellikle son dönemde yayınlanan Donat videosu büyük ilgi görmüş, kısa sürede sosyal medya üzerinde son zamanların en çok paylaşılan ve beğenilen videolarından birisi olmuştur.

Pelin Hürman Nereli?

Pelin Hürman aslen Selanik Göçmeni’dir. Ancak İstanbul doğumlu olan Hürman, 7 kuşak İstanbul Sarıyer’lidir.

Pelin Hürman Kaç Yaşında?

Pelin Hürman 40 yaşındadır. Doğum tarihi ise 1982.

Pelin Hürman Evlimi?

Pelin Hürman evli ve 2 çocuk annesidir.

9 Yaşından bu yana cinleri duyabildiğini belirtmektedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 2002-2006 İşletme Yönetim Bölümü mezunudur.

Televiz ekranlarında yayınlanan programlara katılan ünlü isim, cin çıkarma seansı videosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Ancak yaptığı seans için “bu herhangi bir cin çıkarma durumu değildi, kendi kanalımda olsun, hiçbir zaman böyle bir şey yapmadım çünkü ben öyle şeylere normalde karşıyım. Üfürükçülüğe karşıyım. Orada sadece insanların farkındalık kazanmasını sağladım. Başka türlü amacım yoktu. Bu donat olayı üzdü beni” ifadelerini kullanmıştır.

Türker Akıncı‘nın programı Ne Var Ne Yok ile tanınmıştır. Resmi instagram ve youtube video kanalında paylaşımlarını sürdürmektedir. Youtube video kanalında bir çok açıklaması bulunuyor. Resmi intagram hesabı kullanıcı ismi @pelin_hurman ‘dır.
pelin hurman32

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz