Park Chae-young

Park Chae-young hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kaç yaşında? evli mi? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Şubat ayında Yeni Zelanda’da dünyaya gelmiştir. Burcu Kova, boyu 1.68 cm, kilosu ise 46’dır. Wikipedia dahil bir çok kaynakta Avustralyalı sanatçı olarak geçmektedir ancak, aslen Güney Kore kökenlidir ve doğumundan sonra ülkesinde eğitim almış ve yetişmiştir. Sahne ismi Rose olan ünlü isim ayrıca Roise ve Roseanne Park takma isimlerini de kullanmaktadır. G-Dragon’un Without You isimli albümünde yer almıştır.

Ünlü isim özellikle sahne deneyiminin yanı sıra kendisine has benzersiz ses tonu ile müzik severler tarafından büyük beğeni ile takip edilmektedir.

2016 yılında YG Entertainment tarafından oluşturulmuş olan Güney Koreli kız grubu BLACKPINK üyesi olarak profesyonel müzik ve sahne hayatına adım atmıştır. Park Chae-young 2016 senesinde Black Pink ile çıkış yapmadan önce G-Dragon’un Without You isimli şarkısı ile ismini duyurmayı başarmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz