Özüm Sabay

Özüm Sabay hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? aslen nereli? eğitimi, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Eylül ayında, Balıkesir Edremit’te dünyaya gelmiştir. Güzel isim baba tarafından aslen Bitlis, anne tarafından ise aslen Bulgaristan Göçmeni’dir. Eğitim hayatını sürdüren Özüm Sabay, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümü’nde okumakta, bir yandanda sosyal medya dünyasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Hem Youtube video kanalı, hemde resmi instagram hesabında ciddi takipçi ve abone sayılarına sahiptir. Genellikle Youtube video kanalında, günlük hayatından kesitler, vlog, seyahat, alışveriş, yemek tarifleri, makyaj ve Challenge videoları paylaşmaktadır. Paylaştığı bir video da İtalyanca eğitimi de aldığını dile getirmiştir.

Günümüzde itibariyle resmi İnstagram hesabında ki takipçi sayısı 49,8bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 190 B kadardır. Youtube video kanalını 2016 yılının Ağustos ayında açan güzel ismin boyu 1.72 cm, kilosu 54, göz rengi mavi, burcu ise Başak’tır. 2017 senesinde Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? isimli bilgi yarışma programında katılmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz