Özlem Sürek

0

Özlem Sürek Oğlum isimli dizide Müdüre karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özlem Sürek Kimdir?

Oyuncu, sunucu, spiker, korist ve solist olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 1974 yılında dünyaya gelen Özlem Sürek Kocaeli Üniversitesi – İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat mezunudur. İyi düzeyde İngilizce bilmekte, yaşantısını ise İstanbul’da sürdürmektedir.

Dialog anlatım ve iletişim kurumunda sunuculuk, spikerlik eğitimi alarak Kanal Türk’te staj çalışmasını tamamlamıştır. 5 sene Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’ de Eğitim Uzmanı olarak görev almış ve yeni yetişen Turkcell’lilere çeşitli eğitimler hazırlayıp vermiştir. Eğitimcinin Eğitimi, İleri Eğitimci Eğitimi, Marka Kültürü, İnsan Kaynakları Uzmanlığı ve Yöneticiliği alanlarda bir çok eğitim ve sertifikası bulunuyor.

Günümüzde aktif olarak oyunculuk, iletişim, beden dili, nefes koçluğu alanlarında eğitim alarak destekleyip geliştirmektedir. Ayrıca Klasik Türk Musikisi korist ve solistliği yapmaktadır.

Oynadığı Diziler:

Menajerimi Ara dizisinde Seda Erkek Severse dizisinde ise Zuhal karakterini canlandırmıştır. Daha önce ise 80’ler, Yasak Elma, Baht Oyunu, Aşkın Tarifi, Camdaki Kız gibi diziler de rol almıştır. En son ise Oğlum isimli dizinin oyuncu kadrosunda dahil olmuştur.

Doğuş TV, Olay TV ve Kanal T gibi televizyon kanallarında canlı yayın programları ve çeşitli konser organizasyonları ile özel etkinliklerde profesyonel sunuculuk deneyimlerini yaşamıştır.

Eğitim Hayatı:

Dialog Anlatım İletişim – Sunuculuk
Kocaeli Üniversitesi – İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat
Dialog Anlatım İletim – Spikerlik

Reklam Filmleri

2019 Renault
2019 Arçelik Video
2018 Vodafone Video
2018 Omo Sosyal Deney Video
2018 Yapı Kredi Video
2017 Card Finans Yılbaşı Video
2017 Evim Yüksekdağ
2017 Tepe Savunma Video

Sunuculuk Çalışmaları

Mutlu Yaşam Programı
Özlem Sağanak İle Derdine Deva
Özlem Sürek ile Yaşama Dair

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz