Özlem Öçalmaz

Özlem Öçalmaz rol aldığı diziler ile başarılı oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? hangi dizilerde rol aldı? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Ekim ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Özlem Öçalmaz aslen İstanbul doğumludur. Maalesef henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Burcu akrep, boyu 1.77 cm, kilosu ise 58’dir. 2015 yılında Uyanış adlı oyundaki rolü ile Sadri Alışık Umut veren oyuncu ödülünü kazanmıştır. Daha sonra Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment iş birliği ile Amadeus’ta önemli bir rol ile tekrar sahne almıştır. Tiyatro kökenli oyuncu günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

Evli mi? eşi kimdir?
2017 yılında uzun süredir birlikte olduğu Avukat Ozan Yıldız ile evlenmiştir. Düğün davetlileri arasında Ece Çeşmioğlu ve Erman Bacak gibi isimlerde yer almıştır.

Özlem Öçalmaz oynadığı sinema ve diziler;

Nizama Adanmış Ruhlar
2014 – Üç Arkadaş (Ceyda)
2015 – İlişki Durumu Karışık (Ece)
2016 – Görümce (Şule)

Tiyatro oyunları;

2020 – Amadeus (Costanze Weber)
2019 – Lampedusa (Oyuncu)
2018 – Elektra (Oyuncu)

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 33,4bin civarındadır. Oyunculuk kariyerini Selin Kök Management oyunculuk ajansına bağlı olarak sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz