Özlem Mert Köseoğlu

0
Özlem Mert Köseoğlu

Özlem Mert Köseoğlu Gönül Dağı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Özlem Mert Köseoğlu Kimdir?

Özlem Mert Köseoğlu tiyatro kökenli oyuncudur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan başarılı isim Mu Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Siyasal Bilgiler Fakültesi mezuniyetinin yanı sıra oyunculuk eğitimi de alan başarılı oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. Bunların yanı sıra Ülkü, Karnaval Gazanfer Özcan sahnelerinde yer almıştır.

Özlem Mert Köseoğlu Kaç Yaşında?

Özlem Mert Köseoğlu 49 yaşındadır. Doğum tarihi 1972’dir.
ozlem mert koseoglu6

Özlem Mert Köseoğlu Oynadığı Diziler

Özlem Mert Köseoğlu en son Gönül Dağı isimli diziye Elif Hemşire’nin annesi olarak dahil olmuştur. Dizi de ayrıca Cihat Süvarioğlu, Samet Arda Mercan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Ecem Özkaya, Feyza Işık, Nazlı Pınar Kaya, Beril Karademir, Melis Sevinç ve Ulviye Karaca gibi isimler de rol almıştır.

Diğer rol aldığı diziler ise Kara Para Aşk, Ölene Kadar, Baba Candır ve Yargı. Yargı dizisinde ise Aydan karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Bir oğlu olan güzel oyuncu resmi instagram hesabını @ozlemmertkos ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz