KimNereli.net

Özkan Şen

Özkan Şen Kimdir?

Özkan Şen
Gerçek adı: Özkan Şen
Doğum Tarihi: 1978 (41 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Meslek: İş Adamı Organizatör Şarkıcı
Doğum yeri: Almanya

Özkan Şen Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Özkan Şen son dönemde Bircan Bali ile ilgili yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir. Medyada yer aldığı gibi değil, Bircan Bali boşandıktan 1 ay sonra sevgili olduklarını dile getirmiştir.

Yaşantısını Almanya’da sürdüren Özkan Şen ünlü şarkıcılardan İsmail Yk‘nın kuzenidir. Hem iş, hem de müzik dünyasında yaptığı çalışmalar ile tanınan Özkan Şen, MR Jade Turizm ve Organizasyon şirketi kurucusu olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Hasan Yurtseven ve İsmail YK imzası ile müzik piyasasına sürülen Welcome to Turkey albümü ile müzik dünyasına da giriş yapmış, kuzeni’nin tüm kliplerinde yönetmenlik yapmıştır. Kuzeni bilindiği üzere aslen Sivas’lıdır.

Ayrıca hayırsever olarak ta çevresi tarafından sıkça takdir görmektedir. En son Afrika ülkesi Kenya’da toplam 400 kişilik bir köy için yaptırdığı su kuyusu ile sıkça medya da gündeme gelmiştir.

Özkan Şen iş hayatı, ne iş yapıyor?

Mr. Jade ismi ile tanınan Özkan Şen yönettiği Jade Saal organizasyon şirketi ile 2012, 2015 ve 2016 yılında Golden Event Award (Organizasyonun Altın Ödülü) adlı kalite ödülünü kazanmıştır. 2018 yılı itibari ile profesyonel kır düğünü konsepti ile müşteri kitlesini arttırmayı başarmıştır. Bu konsept ile organizasyon ve tanıtımları açık havada gerçekleştirebileceği açıklanmıştır.

Almanya da bir çok şehirde etkinliklerde bulunan ve dünyaca ünlü star isimlerin düğünlerini de organize etmekte ve bir çok ünlü ismi özel konutunda ağırlamaktadır. Fırsat buldukça dünyanın bir çok ülkesine seyahat etmekte elinden geldikçe yine hayır yardımlarında bulunmaktadır. Günümüzde resmi sosyal medya instagram hesabında 1. 2 Milyon takipçi sayısına sahiptir.

16 yılı aşkın süredir, bireyler, işletmeler ve kurumlar için sofistike etkinliklerin planlanması ve uygulanması konusunda uzman olarak çalışmaktadır. Uluslararası bir düğün organizatörü olarak 8 ülkede faaliyet göstermekte, kültürlerarası düğünlerde uzmanlaşmıştır. Almanca, Türkçe ve İngilizce bilmekte’dir. Günümüzde yaşantısını Almanya Düsseldorf’ta sürdürmektedir. Otomobil, spor araçlar, uzun mesafeli seyahatler, lüks ürünler ve fitness sporu hobileri arasında yer almaktadır.

2018 yılında yeni bir single çalışması ile gündeme gelmesi planlanırken Bircan Bali ile ilgili yayınlanan haberlerle gündeme gelen Özkan Şen (Mr. Jade) resmi sosyal medya hesabı üzerinden bu konu ile ilgili Allah Belanızı Versin diye tepkisini ortaya koymuştur.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Özkan Şen
Gerçek adı: Özkan Şen
Doğum Tarihi: 1978 (41 yaşında)
Medeni Hali: Bekar
Meslek: İş Adamı Organizatör Şarkıcı
Doğum yeri: Almanya
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

379.283 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

315.002 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.920 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.634 kez okundu

5.

Tarkan

221.993 kez okundu

6.

Volkan Demirel

219.328 kez okundu

7.

Emre Mor

193.286 kez okundu

8.

Ersay Üner

188.314 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

179.129 kez okundu

10.

İrem Derici

174.964 kez okundu