Özkan Şen

Özkan Şen son dönemde Bircan Bali ile ilgili yaptığı açıklamalar ile gündeme gelmiştir. Medyada yer aldığı gibi değil, Bircan Bali boşandıktan 1 ay sonra sevgili olduklarını dile getirmiştir.

Yaşantısını Almanya’da sürdüren Özkan Şen ünlü şarkıcılardan İsmail Yk‘nın kuzenidir. Hem iş, hem de müzik dünyasında yaptığı çalışmalar ile tanınan Özkan Şen, MR Jade Turizm ve Organizasyon şirketi kurucusu olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Hasan Yurtseven ve İsmail YK imzası ile müzik piyasasına sürülen Welcome to Turkey albümü ile müzik dünyasına da giriş yapmış, kuzeni’nin tüm kliplerinde yönetmenlik yapmıştır. Kuzeni bilindiği üzere aslen Sivas’lıdır.

Ayrıca hayırsever olarak ta çevresi tarafından sıkça takdir görmektedir. En son Afrika ülkesi Kenya’da toplam 400 kişilik bir köy için yaptırdığı su kuyusu ile sıkça medya da gündeme gelmiştir.

Özkan Şen iş hayatı, ne iş yapıyor?

Mr. Jade ismi ile tanınan Özkan Şen yönettiği Jade Saal organizasyon şirketi ile 2012, 2015 ve 2016 yılında Golden Event Award (Organizasyonun Altın Ödülü) adlı kalite ödülünü kazanmıştır. 2018 yılı itibari ile profesyonel kır düğünü konsepti ile müşteri kitlesini arttırmayı başarmıştır. Bu konsept ile organizasyon ve tanıtımları açık havada gerçekleştirebileceği açıklanmıştır.

Almanya da bir çok şehirde etkinliklerde bulunan ve dünyaca ünlü star isimlerin düğünlerini de organize etmekte ve bir çok ünlü ismi özel konutunda ağırlamaktadır. Fırsat buldukça dünyanın bir çok ülkesine seyahat etmekte elinden geldikçe yine hayır yardımlarında bulunmaktadır. Günümüzde resmi sosyal medya instagram hesabında 1. 2 Milyon takipçi sayısına sahiptir.

16 yılı aşkın süredir, bireyler, işletmeler ve kurumlar için sofistike etkinliklerin planlanması ve uygulanması konusunda uzman olarak çalışmaktadır. Uluslararası bir düğün organizatörü olarak 8 ülkede faaliyet göstermekte, kültürlerarası düğünlerde uzmanlaşmıştır. Almanca, Türkçe ve İngilizce bilmekte’dir. Günümüzde yaşantısını Almanya Düsseldorf’ta sürdürmektedir. Otomobil, spor araçlar, uzun mesafeli seyahatler, lüks ürünler ve fitness sporu hobileri arasında yer almaktadır.

2018 yılında yeni bir single çalışması ile gündeme gelmesi planlanırken Bircan Bali ile ilgili yayınlanan haberlerle gündeme gelen Özkan Şen (Mr. Jade) resmi sosyal medya hesabı üzerinden bu konu ile ilgili Allah Belanızı Versin diye tepkisini ortaya koymuştur.

1 Yorum

  1. 30 YILLIK GAZETECİYİM BÖYLE REZALET GÖRMEDİM. BU TİP İSMAİL Y.K NIN KUZENİYMİŞ NE ALAKAYSA KAYSERİ’DE CAFE AÇMIŞ. SAHİBİ OLDUĞUM DERGİ ANADOLU İÇİN RANDEVU ALMAZ İSTEDİM. SOYADINI SÖYLERSENİZ KURUMSAL MAİL GÖNDERECEĞİMİ SÖYLEDİM. ÖZKAN BEY SAHİBİ AMA SOYADINI ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA GELMENİZ GEREK DEYİNCE KAN BEEYNİME SIÇRADI. ANNIDA SOYADINI ÖĞRENDİM VE GERİ ARADIM SÖYLEDİM. NE GÜNLERDE YAŞIYORUZ ALLAH AKIL FİKİR VERSİN!

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz