Özgür Bakar

Yapımcı, senarist ve yönetmen Özgür Bakar 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Senaryo yazarlığı, yönetmenlik dışında oyunculuğu ile de tanınan Özgür Bakar bugüne kadar Karşı Hayat, Bir Hikayem Var, Azazil, Helak ve Canavar Gibi projelerde rol almıştır. Ayrıca Ammar, Azazil, Deccal, Helak, Ammar 2, Deccal 2, Korku Komedi, Sinyalciler isimli yapımların senaryolarını, Bu Bir Soygundur, Ammar, Azazil ve diğer senaryoların yazmış olduğu filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiştir.

Yönetmenlik ve senarist olarak görev almadan önce sir dönem Leman ve Gırgır dergilerinde çizimlerini yayınlatmıştır. Eşi ünlü sanatçı Halil Sezainin kız kardeşi olan Duygu Paracıklıoğlu’dur, bu evliliğinden 2 evladı vardır.

1 Yorum

  1. Merhaba özgür bey çektiğiniz filim ler çok güzel ama korkunç değil ben 12 yaşımdan beri cinler le birlikte yaşıyorum şuan 40 yaşında yım 12 yaşında saçlarım beyaz ladı kork muştum bana inanın filmlerdeki gibi değiller bir gün size yaşadıklarımı anlatırım inşallah ôğrendiklerim yaşadıklarım kimsenin yaşamadığı nı yaşamak

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz