Özge Demirtel

Özge Demirtel son dönemde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncular arasında yer almaktadır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özge Demirtel Kimdir? Nereli?

1994 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen doğma büyüme İstanbul’ludur. Üniversite eğitiminin ardından oyunculuk eğitim almıştır. İlk kamera önü deneyimini ise başarılı sanatçı Gökhan Türkmen’in seslendirdiği Sır adlı şarkının klibi ile gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncunun en büyük hobileri seyahat etmek ve yüzmektir, ayrıca hayvanları çok sevmektedir.

2021 senesinde Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve Biricik karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ada Masalı Özge Demirtel’in ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği projedir. Dizi de Mustafa Aran, Eren Devrim, Bensu Begoviç, Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Anıl Kenar, Beril Pozam ve Özge Demirtel gibi isimler de rol almıştır.

Özge Demirtel Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.65 cm, kilosu 54, burcu ise ikizler’dir. Başarılı oyuncunun yaşı ise 2021 yılı itibariyle 27’dir. Resmi instagram hesabını @ozge.demirtel olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 91,1bin civarındadır. Oyunculuk çalışmalarını Meltem Karaata ile devam ettirmektir.

1 Yorum

  1. selam ban bu ada masali dizisini cok sevdim ozallikdede birijikle hazirani bande sizin gibi oyunjy olmak istiyorym ama turkmen oldygymyz ucin izin varmiyorlar ama ban coook sevdim bandan size bin kere opujuk.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz