Özge Akdeniz

Özge Akdeniz Kardeşlerim adlı dizi de Gülay karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, oynadığı diziler, biyografi ve kısaca hayatı.

Özge Akdeniz Kimdir?

Özge Akdeniz oyuncu, Emrah Yıldız Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Geçmiş yıllarda Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisinde yer almış ve Gonca karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Hıçkırık isimli dizi ile ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir.

Özge Akdeniz Nereli?

Özge Akdeniz aslen İstanbul doğumludur.

Özge Akdeniz Boyu, Kilosu

Özge Akdeniz 1.68 boyunda ve 54 kilodur.

Özge Akdeniz Kaç Yaşında?

Özge Akdeniz 25 yaşındadır. Doğum tarihi 5 Temmuz 1997, burcu yengeç, doğum yeri İstanbul.
ozge Akdeniz3 jpg
Kısaca Hayatı:

İstanbul’da dünyaya gelen güzel isim, Üniversite de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’ni kazanmıştır. Ancak oyunculuk kariyeri için bir süre üniversite eğitim hayatını dondurduğu belirtilmektedir.

2016 senesinde, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra ilk olarak Hıçkırık, ardından Keşke Hiç Büyümeseydik ve Yüzleşme isimli diziler de rol almıştır. En son ise Kardeşlerim isimli dizide rol alan Akdeniz, dizi de Gülay karakterini canlandırmıştır. Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Onur Seyityaran, Lizge Cömert, Melis Minkari ve Recep Usta gibi isimler de rol almıştır.

Oynadığı Diziler:

Hıçkırık (Gonca)
Keşke Hiç Büyümeseydik
Yüzleşme
Kardeşlerim (Gülay)

Resmi instram hesabı @ozgeakdeniz ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz