Ozan Sihay

0

Ozan Sihay kimdir? kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografisi.

1982 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Ozan Sihay Yengeç burcudur. Aslen Adana doğumlu’dur. Atom Film Kurucusu olarak çalışmalarını sürdüren başarılı isim Yönetmen, Senarist Fotoğraf Sanatçısı ve Grafiker’dir. Sihay Reklamevi’nde ise grafiker’lik yapmaktadır.

Katıldığı bir çok festivalde başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren, kısa filmlerin altına imzasını atmıştır. Bir dönem James Bond Skyfall isimli filmde Reji olarak çalışmış, özellikle fotoğrafçı olduğu içinde Adana temalı fotoğrafları büyük bir ilgi görmektedir. Bir nevi Adana’nın fahri elçisi olma yönünde ilerlemektedir diyebiliriz. Bu yakıştırma sosyal medya hesaplarındaki takipçileri tarafından yapılmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ancak mezun olduğu bölüm üzerine hiç çalışmamıştır.

Güzel oyuncu Zümre Ertürk ile sevgili oldukları yönünde bir kaynakta bilgi mevcuttur. Ancak kendi resmi sosyal medya hesaplarında ve sevgili olduklarına dair hiç bir bilgi magazin dünyasında yer almamaktadır. Yakışıklı ismin maalesef boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır.

2017 yılında Kim Milyoner Olmak ister isimli bilgi yarışmasına katılmıştır. Günümüzde Youtube video kanalı üzerinden, photoshop, Lightroom CC ile fotoğraf düzenleme, instagram için hareketli fotoğraf, Vero True Social, video editörü vb. gibi çekmiş olduğu videoları takipçileri ile paylaşmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz