Ozan Koçer

Ozan Koçer hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? Albüm çalışmaları, şarkıları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Ozan Koçer 1982 doğumludur. Aslen Erzincan‘da dünyaya gelmiş, çok küçük yaşlarda iken ailesi ile birlikte Hollanda‘ya göç etmiştir. Terazi burcudur.

İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini Hollanda’da tamamlamıştır, Ekonomi bölümü üzerine üniversite okumuştur. 5 yabancı dil bilen ünlü sanatçı, ayrıca Hollanda’da uzun süre profesyonel futbol oynamıştır. Türkiye’de Gençlerbirliği takımınında da forma giymiş ancak o dönemde geçirdiği trafik kazası sonucu futbol hayatını noktalamak zorunda kalmıştır.

Futbol hayatının ardından ablasınında teşviki ile müzik kariyerine adım atan Ozan Koçer Almanya‘da bir müzik yarışmasında birinci olmuştur. Ardından Şekerim Benim isimli şarkıyı İspanyol şarkıcı Natalie ile birlikte seslendirmiştir. 2008 yılında Bi Gecelik A.Ş.K, Sihir, Yansın Dünya, Malum, Görüş Mesafesi, Eski Sevgilim ve Yaktım Gemileri gibi çalışmaları ile müzik kariyerini sürdürmüştür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz