Öyküm Atmaca

Öyküm Atmaca rol aldığı Yemin adlı dizi de canlandırdığı Özlem karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Öyküm Atmaca Kimdir? Kaç Yaşında?

Oyuncu ve tiyatrocu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2022 yılı itibariyle 25 yaşında olan Öyküm Atmaca, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Oyunculuk çalışmalarını, Tunay Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2021 yılında rol aldığı Maraşlı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Maraşlı isimli dizi de Mahur’un karakteri olarak kamera karşısına geçmiştir.

Güzel oyuncu daha sonra ise Yemin isimli dizinin oyuncu kadrosunda dahil olmuştur. Yemin adlı dizi de ise Özlem karakterini canlandırmıştır. Dizi de Yağmur Şahbazova, Elif Özkul, Can Verel, Cansu Tuman, Sıla Türkoğlu, Setenay Süer, Özge Yağız, Gökberk Demirci, Gül Arcan, Cansın Mina Gür, Berkant Müftüler ve Ceyda Olguner gibi isimler de rol almıştır.

Güzel oyuncunun resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @oykumatmaca ‘dır. Resmi instagram hesabındaki paylaşımından da anlaşılacağı üzere mutlu bir birlikteliği bulunmaktadır. Ancak sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Boyu ve kilosu gibi diğer merak edilen bilgileri de araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz