Öykü Uysal

Öykü Uysal hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel isim aslen İzmir’lidir. Uzun süredir ise yaşantısını ailesi ile birlikte Uşak’da sürdürmektedir. 2015 senesinde, İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Öykü Uysal uzun yıllar (yaklaşık 7 sene) lisanslı olarak hentbol sporu ile ilgilenmiştir. 2021 yılında Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına dahil olan isimlerdendir.

Uzun süre yaptığı spor ile atletik bir yapıya sahip olan Uysal, hırslı ve her zaman kazanma isteği barındıran bir karakterin sahibidir. Hentbol oynamasının yanı sıra bir çok spor dalı ile ilgilenmiştir. Bunlardan birisi ise Fitness. Hayatı boyunca spor ile iç içe olmuş, sporsuz bir hayat düşünmemekte, sporu kendisi için çok önemli olduğunu dile getirmiştir.

Öykü Uysal evli mi? eşi kim?

Evli olan güzel ismin eşinin ismi Özhan Uysal’dır. Kemal Aslan isminde bir oğlu vardır.

Boyu, kilosu, burcu:

Boyu 1.70 cm, kilosu 53, burcu ise kova’dır. Günümüzde Spor salonu işletmeciliği işi ile ilgilenmekte, spor hayatını da sürdürmektedir. Sosyal medya hesabını @oykubulut1 şeklinde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle 5000 i aşkın bir takipçi sayısına sahiptir. Bu sayı tabi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz