Öykü Uslu

Öykü Uslu şarkıcı Çağatay Akman ile sevgili oldukları yönünde haberler ile sıkça gündeme gelen isim olmuştur. Şarkıcı Çağatay Akman ile uzun süren birlikteliklerinin ardından Öykü Uslu’dan şiddet iddiaları geldi. Kısa süre sonra ise gözler Uslu’nun özel hayatına çevrildi. İşte fenomen kişiliğin özel hayatı hakkında bilgiler.

Öykü Uslu Kimdir?

Ortalama olarak 22-23 yaşlarında olduğu tahmin edilen Öykü Uslu’nun yaşı ve doğum tarihi hakkında pek fazla bir bilgi yoktur. Kendisi hakkında bilinen birkaç bilginin 2016 yılında ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı ile bomba bir çıkış yakalayan Çağatay Akman ile bir zamanlar aşk yaşadığı ve Cihangir’de yaşamını devam ettirdiğidir.

Sempatik Instagram fenomeninin ortalama 1.70 boylarında olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda kilosu da, boyuna paralel olarak 55 civarlarında olduğu tahmin ediliyor.

Öykü Uslu ve Çağatay Akman

Uzun süren ilişkilerinin ardından Öykü Uslu ve Çağatay Akman’ın ilişkileri karakolda bitti. İddialara göre Çağatay Akman, Uslu’nun evinin önüne gelen Uslu’yu taciz etmeye başladı. Daha sonra Öykü Uslu’nun evinin önüne inmesiyle kavgada ipler iyice gerildi. Durum böyle olunca da Akman’ın yanındaki arkadaşları da Uslu’yu darp etti. Öykü Uslu ise öteki gün soluğu karakolda aldı.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz