Osman Kalyoncu

Osman Kalyoncu sosyal medya dünyasının son dönemlerde dikkat çeken isimlerinden birisi olmuştur. Hakkında ise hayranları tarafından kimdir? nereli? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Osman Kalyoncu Kimdir?

Osman Kalyoncu tiktok, youtube ve instagram hesapları üzerinden ciddi bir hayran kitlesine sahip fenomen isimdir. Dijital medya içerik üreticisi ve fenomen olarak binlerce, tiktok ta ise milyonlarca hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Osman Kalyoncu Nereli?

Osman Kalyoncu aslen doğma büyüme Sinop’ludur. Eğitim hayatına da doğup büyüdüğü memleketi Sinop’ta devam etmiştir. Bir videosunda şu notu düşmüştür, Herkez Memleketini Yazsın Yorumlara bakıyorum Ben Sinop. Nerede yaşıyor sorusunun cevabı da yine Sinop’tur.

Özellikle tiktok ve youtube üzerinden yaptığı paylaşımlar büyük beğeni ile karşılanmaktadır. Birbirinden duygusal, eski yeşilçam, drama ve Emrah’ın rol aldığı filmler tadında kısa video paylaşımları yapmaktadır.

Hem tiktok, hem de youtube trendler listesinde sık sık yer alarak her geçen gün hayran kitlesini genişletmeyi başarmaktadır. İçeriklerinde sosyal konulara da sık sık yer veren başarılı isim duygusal video paylaşımlarına devam etmektedir. Ayrıca zaman zaman komik videolara da yer vermektedir.

Videoları genellikle babası, ablası ve annesi, aile bireyleri ile çekilen duygusal ve komik mizahi içerik videolardır.

Osman Kalyoncu4

Osman Kalyoncu Boyu, Kaç Yaşında?

Osman Kalyoncu 18 yaşında ve 1.70 boyundadır. Kilosu ise 65’dir.

Resmi instagram hesabı @osmanklyoncu ‘nun günümüz itibariyle takipçi sayısı 70bin civarındadır. @osmankalyoncuu tiktok hesabında ise 5.4milyon civarında takipçisi bulunuyor. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise günümüz itibariyle 654bin civarında.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz