Osman Can Ural

Osman Can Ural 2023 yılında katıldığı Survivor yarışması ile tanınmıştır. Uzun boyu ve yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken isim hakkında tüm detaylar! Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Osman Can Ural Kimdir?

Osman Can Ural Survivor yarışmacıları arasında yer almıştır. Acun Ilıcalı’nın Acun Medya çekim ve set ekibinde yer aldığı bilinmektedir.

Geçmiş yıllarda futbol ile ilgilenmiştir. Hatta Acun Medya’nın düzenlediği futbol turnuvalarında da yeteneği ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Osman Can Ural Boyu, Kaç Yaşında?

Osman Can Ural 29 yaşında ve 1.90 boyundadır. Uzun boyu ve yakışıklılığı ile genç kızların gözdesi olan Ural’ın sevgilisi olduğu belirtiliyor. Sevgilisinin ismi ise Kayra olarak açıklanmıştır. Zaten sosyal medya hesaplarında da birlikte paylaşımları bulunmaktadır.
Osman Can Ural5
Survivor 2023 Gönüllüler takımında yarışmaktadır. Gönüllüler takımında ayrıca Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Walison Fonseca, Kardelen Kalender, Gizem Avcı, Tunga Sayan, Aleyna Elibol ve Aziz Ozan Dilber yer almıştır.

Yarışma öncesinde ise yaptığı şu açıklamalar büyük ilgi görmüştür. “Gerçekleştireceğim bu hayalimde yanımda olup, bana destek olacak herkese şimdiden çok teşekkürler. Sakatlıksız, kazasız mükemmel bir sezon olması dileğiyle survivor2023.”

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @osmancanural ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz