Orkan Doganci

0

Orkan Doganci hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Orkan Doganci Kimdir? Nereli?

1981 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Doganci, Siegburg / Almanya doğumludur. Almanya ve Dubai’de açmış olduğu restaurantlar ile sektörün önde gelen isimleri arasına girmeyi başarmıştır. Başarılı iş adama her geçen gün Türkiye’deki yatırımlarının sayısını artırarak iş hacmini genişletmeyi planlamaktadır. Başarılı iş adamı özellikle İstanbul’da açtığı Fahham isimli restaurant ile tanınmış, Bodrum’da da ‘Trove Lounge’ adlı yeni bir mekânı hizmete sokacağı belirtilmektedir.

Yemek sevgisi ve girişimci doğasıyla Almanya’da restoran işine giren Orkan Doganci, kısa sürede büyük başarı elde etti. Ülkenin tanınmış restoran işletmecileri arasına giren Doganci, daha sonra soluğu İngiltere’de almıştır. Orada işin inceliklerini öğrenmiş, gördüğü eğitimin ardından Dubai’ye gitti ve iki arkadaşıyla beraber Bosporus adını verdiği mekânı açtı. Dubai’nin en büyük Türk restoran zincirlerinden birine imza atan başarılı girişimci, memleketine de yatırım yapıyor.

Önce İstanbul sonra Bodrum İstanbul-Beşiktaş’ta Fahham adında bir restoranı bulunan Orkan Doganci, pandemi sonrasında Türkiye’deki yatırımlarına hız verdi. Yeni mekanını en gözde tatil lokasyonlarından Bodrum’da açmaya karar veren ünlü isim, yapacağı yatırım için ilk adımları attı. Ünlü işletmeci ‘Trove Lounge’ adını vereceği yeni mekânın yakında açılacağını ve burada da büyük başarı elde etmeyi umduğunu açıkladı.

Orkan Doganci Kısaca Bilgileri:

Doğum Tarihi: 25.02.1981
Eğitim: Lisans
Sosyal Medya: @justorkan
Meslek: İş insanı, Girişimci
Doğum yeri: Siegburg/Almanya

İlginizi Çekebilir :   Feryal Gülman

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz