Orçun Çıkmaz

Orçun Çıkmaz rap müzik dünyasının son dönemlerde dikkatleri üzerine çeken isimlerindendir. Müzik severler tarafından hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Orçun Çıkmaz Kimdir?

Orçun Çıkmaz söz yazarı ve ses sanatçısı. 2007 yılında Bronx takma adıyla Rap müzik üretmek yolunda adımlar atmaya başladı ve 2008 yılında ilk amatör kaydını aldı.

Lise yıllarında “Team 342” adlı Hiphop grubunu kurdu. Eğitim- Öğretim hayatını Gaziantep Üniversitesinde ön lisans ve Eskişehir Anadolu Üniversitesinde lisans programı olarak tamamladı.

Videograflık ve fotoğraf sanatçılığına ilgisi olduğu için bu alanda kendini geliştirdi ve üniversitenin son yıllarında Brand Of Fame yapım ve Orçun Ckmaz Medya reklam ajansını kurdu. Maddi yapıyı geliştirmeye çalıştığı bu süreçte bir süre Rap müzik icra edememiştir.

Sonrasında. Bronx takma adını bırakıp Orçun Çıkmaz olarak değiştirerek “Bize Takıl” adlı teklisiyle yeniden dinleyicileriyle buluştu. ilk teklinin hemen ardından “Kafalara Bak”.”Çukur”, “Zamansız”, “Geri Ver”, “Her Zerremi ve Farkına Var.. adlı teklilerini çıkardı ve üretim yapmaya devam ediyor.
orcun cikmaz nereli

Orçun Çıkmaz Nereli?

Orçun Çıkmaz aslen Gaziantep doğumludur.

Orçun Çıkmaz Kaç Yaşında?

Orçun Çıkmaz 32 yaşındadır. Doğum tarihi 29 Mart 1992, burcu ise koç.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @orcuncikmaz ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 150bin civarındadır. Ayrıca youtube video kanalı ise @OrçunÇıkmaz

Facebook hesabı @orcuncikmaz

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz