Onur Sar

Onur Sar Celaliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu. Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Onur Sar Kimdir?

Onur Sar İş İnsanı, STK Yöneticisi, Sar Polimer Ltd Şti İnşaat ve Turizm Ltd Şti. Yönetim Kurulu Başkanı, Celaliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekili.

Onur Sar Nereli?

Onur Sar aslen Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesi nüfusuna kayıtlıdır. Celali Aşiretinin Varisidir. Baba tarafından aslen Doğubeyazıt, anne tarafından ise aslen Hakkari Yüksekovalı’dır.
Onur Sar
6 çocuklu bir ailenin en büyüğü olarak dünyaya gelen Sar, İlkokul ve ortaokul eğitimini doğup büyüdüğü, Doğubeyazıt’ta tamamlamıştır. Daha sonra 1999 senesinde İstanbul’a taşınmıştır.

Sar Polimer Ltd Şti İnşaat ve Turizm Ltd Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve Celaliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir.

İstanbul’da inşaat, turizm ve plastik hammadde sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardan beri ailesinin adıyla anılmakta ve toplumdaki çoğu kesim tarafından celali aşiretinin varis olarak gösterilmektedir. Saha ve araştırmalarda çok etkin bir isimdir.

Yenilik Partisi Genel Başkan Vekili ve Celalilerder İstanbul Başkan Vekili.

Mezun Olduğu Okul: Technical University Of America

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @onur.sarr ‘dır. Burcu ise oğlak’tır.
KAYNAK: Bilgi Teyidi (12.09.2022), Onur Sar – Başkan Vekili (celalilerder.org)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz