Onur Gürler

Onur Gürler dijital medya içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Genç isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onur Gürler Kimdir?

Onur Gürler sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı dijital medya içerik üreticisidir. Özellikle hazırlamış olduğu, teknoloji ve yaşam tarzı içerikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kendine has eğlenceli içerik ve paylaşımları oldukça ilgi görmektedir.

Onur Gürler Kaç Yaşında?

Onur Gürler 30 yaşındadır. Doğum tarihi 1993, doğum yeri ise İstanbul’dur.

İlköğretim ve lise tahsilini Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı müzik bölümünde tamamlamış ardından, Yeditepe Üniversitesi Çeviribilim bölümünden mezun olmuştur. Eğitim döneminde piyano ve keman çalmayı öğrenmiştir.

Üniversite eğitimi döneminde, bir süre İspanya, bir süre ise İtalya’da eğitim almıştır. O zaman zarfında ise İtalyanca ve İspanyolca öğrenmiştir.

2009 senesinde, kişisel blogla sosyal medyada içerik üretmeye başlamıştır. Kaleme aldığı blog yazıları ile ülkemizin en genç blog yazarları arasında yer almıştır. Sosyal medya trendlerini oldukça yakından takip etmektedir.

2007 senesinden bu yana YouTube, 2011 senesinden bu yana ise aktif olarak instagram hesaplarını kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @monurgurler ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 31.5bin civarındadır.

Teknoloji yaşam tarzı ve eğlence kategorilerindeki blog yazılarında samimi ve eğlenceli anlatımı büyük beğeni toplamıştır. İçeriklerini YouTube, Instagram ve TikTok ile video içeriklerine taşımıştır. Pandemi döneminde ise eve kapanmak zorunda kalmış ve o süre içerisinde, yemek ve kahve videoları da hazırlamış ve büyük ilgi görmüştür.

Üniversite eğitim hayatı sonrasında, 4 sene kadar uluslararası bir şirkette teknoloji markaları ile çevirmen olarak çalışmıştır. Diğer bir yandan, marka yönetimi ve iş dünyası alanında faaliyet gösteren bir dergide teknoloji editörü olarak aylık köşe yazılarını kaleme almıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz