Onur Gözeten

0

Onur Gözeten Atv ekranlarında yayınlanan Ah Canım Hayat dizisinde Ömer karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onur Gözeten Kimdir? Nereli?

1999 doğumlu başarılı oyuncu Onur Gözeten İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro kökenli bir oyuncudur, aynı zamanda bir dönem tiyatro ışık operatörü olarak ta çalışmıştır. Yakışıklı oyuncu baba tarafından aslen Malatya’lıdır.

Eğitim Hayatı:

Mevlana Anadolu Lisesi mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden başarılı ile mezun olan Gözeten, ayrıca müzik ile de bir hayli ilgilidir. Sar ve gitar gibi bazı müzik aletlerini ustaca kullanabilme yeteneğine sahiptir.

Oynadığı Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2021 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Seni Çok Bekledim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ardından 2022 yılında rol aldığı ve Atv ekranlarında yayınlanan Ah Canım Hayat isimli dizide Ömer karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca, Derya Pınar Ak, İlhan Şen, Beran Soysal, Ozan Yiğit, Zeynep Oymak, Deniz Işın, Toprak Can Adıgüzel, Muttalip Müjdeci ve Nimet İyigün gibi isimler de rol almıştır.

All Talents Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Resmi instagram kullanıcı ismi @onurgozeten ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz