Onur Erbil

Onur Erbil son dönemlerde seslendirdiği eserler ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı isim hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onur Erbil Kimdir? Nereli?

Onur Erbil şarkıcı, besteci, söz yazarı, müzisyen. 1993 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Erbil aslen Samsun doğumludur. Annesi ev hanımı, babası ise Memur, ayrıca iki kız kardeşi vardır, ailenin tek erkek çocuğudur.

Henüz ilköğretim döneminde iken 10 11 yaşlarında sınıf öğretmeni tarafından sesi fark edilmiş, okul müsamereleri ve okul korosunda yer alarak ilk sahne deneyimini o yıllarda yaşamıştır. Doğup büyüdüğü şehrin futbol takımı olan Samsunspor’da bir dönem futbol oynamıştır. Uzun süredir müzik dünyasında yer alan Erbil, 10 seneden fazladır sahne almaktadır.

Özellikle seslendirdiği Senin Aşk isimli single çalışması ile müzik dünyasına sağlam bir giriş yapmıştır. Senin Adın Aşk isimli şarkının söz ve müziği Onur Erbil’e aittir. Bu şarkıyı, hayatında ailesinden sonra en çok değer verdiği kız arkadaşına hissettiği ve onun kendisinde bıraktığı duygu yoğunluğu ile kaleme almıştır. Yakışıklı sanatçı gelecek dönemlerde de yine sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılar ile müzik piyasasında kariyerini sürdürmek istemektedir.

Onur Erbil Eğitim Hayatı:

Ondokuz Mayıs Üniversitesi İnşaat Teknikerliği Bölümü mezunudur. Ayrıca 4 yıllık işletme bölümü (Anadolu Üniversitesi) mezunudur. 6 sene tekniker olarak çalışmış, günümüzde her ne kadar aktif olarak işe gitmese de şantiye şefi olarak iş hayatını sürdürmektedir. Müzik dünyasında ki başarısının yanı sıra mesleğinde de iyi yerlere gelmek ve işini devam ettirmek istemektedir.
bariserbil3

Onur Erbil Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu:

Onur Erbil 30 yaşında ve 1.78 cm boyundadır. Ayrıca göz rengi koyu kahve, saç rengi siyah, burcu başak, kilosu 77, ayakkabı numarası ise 41’dir. Resmi instagram hesabını @onurerbilonline kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Onur Erbil Hakkında Kısa Bilgiler:

1 – Pandemi sürecinde bir bağ evi yapan Onur Erbil’in çok sevdiği bir köpeği bulunuyor ve bağ evinde kalıyor, gittiğinde genellikle köpeği ile vakit geçiriyor.

2 – 2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Ancak tekrar katılırmısın diye sorulursa, bir daha gitmek gibi bir düşüncesinin olmadığını dile getirmiştir.

3 – Sosyal medya’da genellikle instagram’da vakit geçiren yakışıklı isim, tiktok ve diğer uygulamaları pek fazla kullanmamaktadır. İlerleyen süreçte Youtube kanalına ağırlık vermek istemektedir.

4 – En büyük korkusu korktuğunun başına gelmesi.

5 – En beğenmediği özelliği, herkese iyi davranması ve güvenmesi. İnsanlarda en beğenmediği özellikler ise samimiyetsiz davranışlar.

6 – Hayattaki en hayranlık duyduğu insan annesidir.

7 – Yerli ve yabancı olarak dinlediği bazı sanatçılar, Murat Boz, Berkay ve Bruno Mars.

8 – Favori kurgu kahramanı Spiderman (Örümcek Adam), gerçek hayattaki kahramanları ise ailesi, kız arkadaşı ve yakın dostları.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz