Onur Ayçelik

0

Onur Ayçelik Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Artuk Alp karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Onur Ayçelik Kimdir? Nereli?

Dizi ve sinema oyuncusu olan Onur Ayçelik 16 Haziran 1983 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu bugüne kadar bir çok sinema ve dizide rol almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2011 senesinde rol aldığı Kılıç isimli dizi ile gerçekleştirmiş.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Rol aldığı başarılı sinema ve dizileri ile adından söz ettirmiştir. Ancak özellikle son dönemde rol aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı Artuk Alp karakteri ile büyük bir ilgi görmüştür. Ayrıca dizide Barış Arduç, Fahriye Evcen, Barış Bağcı, Erdinç Gülener, Mehmet Özgür, Korel Cezayirli, Sarp Levendoğlu ve Yurdaer Okur gibi isimler de rol almıştır. İşte sizler için rol aldığı diziler ve sinema filmleri.
onur aycelik7
Alparslan Büyük Selçuklu (Dizi) (Artuk Alp) 2021
Muhteşem İkili (Barbaros) (Dizi) 2018
Can Feda (Sinema) 2018
Dip (Özgür Arım) (Dizi) 2018
Kurtlar Vadisi: Pusu (Marcus) (Dizi) 2015
Kılıç Günü
Yaşamayanlar

Onur Ayçelik Boyu, Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncunun boyu 1.84 cm, saç rengi siyah, göz rengi ise ela’dır. Kaç yaşında olduğu sorusuna ise günümüz itibariyle 38 yaşında cevabını verebiliriz. Sevgilisi varmı? evlimi? sorularının cevabı ise mutlu bir birlikteliği sosyal medyadan da anlaşılacağı üzere mevcuttur. Ancak evlimi? evli ise ne zaman evlendi? bilinmemektedir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @onuraycelik

İlginizi Çekebilir :   Temi Karahan

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz