Önder Özcan

Önder Özcan Bioenerji Uzmanı olarak uzun yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Bir çok televizyon programına da katılmaktadır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Önder Özcan Kimdir? Nereli?

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Önder Ahmet Özcan aslen Kahramanmaraş’ın Göksun İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Dicle Üniversitesi Siirt Eğitim Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Haliç Rehabilitasyon Merkezi’nde zihinsel engelliler sınıf öğretmeni ve özverili özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi’nde öğretmen olarak çalışmıştır.

1979 yılında dünyaya gelen Önder Özcan, Yüksek Bilinç ve Aura Terapi Uygulamaları’nın yanı sıra bir çok kategoride yazılar kaleme almış, kitap çıkarmıştır.

İsim analizi de yapan Özcan, yaşadığı sorunlar yüzünden bioenerji eğitimi almıştır. Kendisi gibi hastalara yardımcı olmayı amaçladığını dile getirmektedir. Danışmanlarının, ilaç tedavisinin çare bulamadığı durumlarda derman olduğunu belirten Bioenerji Uzmanı Özcan, günümüze kadar çok televizyon programına katılmıştır. Ezgi Sertel, Nur Viral, Seda Sayan ve daha bir çok sunucunun programında yer alarak bilgi birikimini ekran severler ile paylaşmıştır.

Resmi instagram hesabı @enerji.analisti günümüz itibariyle 833bin civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca @bioenerjiuzmani youtube video kanalında 12,4bin abone. Resmi web sitesi üzerinden de hizmetlerini ve hakkında bilgilerini paylaşmıştır. http://www.duhabioenerji.com

Önder Ahmet Özcan Bioenerji eğitimi, isim analizi, büyü bozma ve daha bir çok bilgiyi paylaşmaktadır. İsim Analizi (İsimlerin Gizemi Harf Harf Çözülüyor) adlı bir kitabı vardır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz