Ömer Şanlı

Ömer Şanlı (Ağır Mimar) hakkında merak edilen soruların cevapları. Başarılı ismin takipçileri genellikle hakkında aslen nereli? kaç yaşında? sevgilisi kim? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılında dünyaya gelen Ömer Şanlı İzmir doğumlu, başak burcudur. Süleyman Demirel Anadolu Lisesi ardından Gediz Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür. İç Mimarlık Çevre Mimarlığı. Lise döneminde iken rafting, fotoğrafçılık ve tiyatro ile ilgilenmiş ayrıca, eğitim, bilim, ve sosyal hizmetler konularında da aktif çalışmalarda bulunmuştur.

Ağır sorular başlığı altında yayınladığı videosunda bir çok soruya cevap vermiştir. En sevmediği huyları arasında, uykuya düşkünlüğü, unutkanlığı, inatçılığı, tembelliği ve dikkatsizliği yer alıyor. Hangi takımı tutuyorsun sorusuna, bu konulara girmeyi sevmiyorum cevabını üzerinde Galatasaray eşofmanı varken vermiştir.

Ömer Şanlı youtube kariyeri;

2007 yılında çok küçük yaşlarda iken youtube video dünyasına giriş yapmış ve arkadaşı ile birlikte video yüklemiştir. Ancak çok küçük yaşlarda amatörce olduğu için videolarını kaldırmıştır. 2014 yılının şubat ayında ise Ağır Mimar isimli youtube video kanalını kurmuştur. Her ne kadar ilk dönem oyunlar üzerine yoğunlaşmış olsa da daha sonra öğrencilik ve mimarlık, eğlenceli videolara yoğunlaşmıştır. Günümüz itibariyle Youtube video kanalında ki abone sayısı 515 B civarındadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 84,3bin civarında.

Yaşantısını İzmir’de sürdüren başarılı isim videolarda samimi sohbeti, sempatikliği ve akıcı bir şekilde konuşması ile takipçilerinin büyük beğenisini kazanmaktadır. Bir çok kaynakta sevgilisinin ismi Gizem olarak belirtilmektedir. Ancak günümüz itibariyle birlikteliği sürmektemidir sorusu ile boy, kilo gibi diğer bilgilerine de ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz