Ömer Aksu

Ömer Aksu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, evli mi? sevgilisi kim? gibi soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

5 Temmuz 1995 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen Ömer Aksu (katmercibey), üç çocuklu ailenin ilk çocuğudur. Boyu 1.83 cm, burcu ise Yengeç’tir.

Meslek deneyimine 10 yaşında babasının okul tatillerinde kendisini baklavacıya çırak olarak koymasıyla başlamıştır. Yaklaşık 5 sene baklavacıda çalıştıktan sonra kendi işletmelerine Akşam Simit Fırını’na geçiş yapan Aksu, dededen babaya babadan kendisine geçen 3 kuşaklık firmanın bayrağını daha da ileriye götürmeyi hedefleyen genç girişimcidir.


2016 yılında tescilinin ve tasarımının kendisine ait olduğu ‘Simit Katmer’i tasarlayarak tatlı sektörüne yeni bir ürün eklemiştir. Türkiye genelinde 58 noktaya ürün gönderimi yapan Ömer Aksu, yurt dışında Amerika, Irak ve Dubai gibi yerlerde Simit Katmerin gönderimini yapmaktadır. Şuan da 6 şubesi ve 150 ye yakın personeli ile daha da büyümeyi hedeflemekte, aynı zamanda bir çok STP (Sivil Toplum Kuruluşu) ‘da yer almaktadır.

2019 yılı Nisan ayından itibaren TOBB GGK (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Gaziantep Genç Girişimciler Kulübü) ‘da yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

Günümüze kadar bir çok televizyon kanalında programlarda sunumlarını gerçekleştirmiştir. Pelin Karahan, Çağla Şikel, Zahide Yetiş, Elif Korkmazel, Özlem Mekik, Nergis Kumbasar ve Özge Ulusoy birlikte programlarda yer aldığı bazı isimlerdir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz