Ömer Ağan

Ömer Ağan ekran severler tarafından rol aldığı Kuruluş Osman isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ömer Ağan Kimdir?

Oyuncu kimliğinin yanı sıra Beyaz Tv Genel Koordinatör Yard. olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Medya ve tekstil sektöründe uzun süredir çalışmalarına devam eden yakışıklı oyuncu 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Tekstil dünyasında, kendisine ait iki markası bulunmakta, birincisi Dominiforte markası erkek üzerine özel dikim kıyafetler. 2. si ise bayanlara yönelik hazır giyim kıyafetleri yapan Righello adlı marka. Markanın kreasyonlarını kendisi tasarlamaktadır. Sinan Engin, Anıl Tetik ve Ertem Şener dahil bir çok ünlü ismin ve siyasetçi’nin tercih ettiği bir markayı yaratmıştır.

Çocukluk yıllarında hatırladığı en sevdiği obje Ninja Kaplumbağalar. Aldığı en pahalı parçanın ise geçmiş yıllarda verdiği bir röportaj da aşırı pahalı bir Philipp Plein kaban olduğunu belirtmiştir.

Sadece bir markadan giyinse Dolce & Gabban ürünlerin tercih edeceğini belirten ünlü isim için İstanbul’un en cool mekanı Soho House, semti ise Cihangir. Bugüne kadar gezmekten en keyif aldığı şehrin Las Vegas olduğunu dile getirmiştir.

Ömer Ağan Boyu, Kaç Yaşında?

Yakışıklı oyuncu Ömer Ağan 37 yaşında ve 1.84 cm boyundadır. Burcu terazi olan ünlü ismin henüz sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır. Ata binmek ve seyahat etmek en büyük hobileridir, ayrıca hız tutkunudur.

Ömer Ağan dahil olduğu Kuruluş Osman isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiş, dizi de Saltuk Alp karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Saltuk Alp Burak Özçivit‘in canlandırdığı Osman Bey karakterinin en yakın adamlarından birisidir.

Yakışıklılığı, uzun boyu, düzgün fiziği ve giyim tarzı ile her dönem dikkatleri üzerine toplayan ünlü oyuncu diziden ayrılmıştır. Oyunculuk kariyerine yeni projeler ile devam etmektedir.

Resmi instagram kullanıcı adı @omer.agan ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 160bin civarındadır.

Oynadığı Diziler:

Kuruluş Osman (Saltuk Alp)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz