Oktay Özer

0

Oktay Özer hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? Siyaset ve iş hayatı. Kısaca biyografi bilgileri.

1991 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir, anne ve baba tarafından aslen Mardin’lidir. İki ağabeyi bir de kız kardeşi vardır.

Oktay ÖZER Yeni Dünya Partisi MKYK Üyesi ve Diyarbakır Eczane Teknisyenleri Derneği Kurucu Üyesidir. Aynı zaman da Eczane Teknisyeni mesleğini icra etmektedir.

Evli ve bu evliliğinden bir evladı vardır. İlköğretim eğitimini büyüdüğü Bağlar Atatürk İlkokulu ve Koşuyolu İlkokulu’nda tamamlamıştır. Lise tahsilini Vali Gökhan Aydıner ve Türk Telekom Lisesinde okumuştur.

Dicle Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur, halen Açık öğretim Sosyal Hizmetler bölümünü okumaktadır.

Oktay ÖZER Siyaset Hayatı;

Kendisinin siyasete büyük ilgisi vardır ama şu an ki mevcut iktidar ve muhalefet partilerinin millete yaklaşımını yanlış bulduğu için hiç bir şekil de bu partiler de görev almamıştır.

Şu an sadece Emanullah GÜNDÜZ başkanlığında ki Yeni Dünya Partisi kurucu üyesi olarak görev yapmaktadır. Aktif şekil de Meslek örgütünü temsil eden STK’da görev almaktadır. Partisiyle beraber seçime girecekleri yoğun tempoyu sabırsızlıkla beklemektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz