Okan Sarıoğlu

1

Okan Sarıoğlu sosyal medya dünyasında özellikle youtube kanalındaki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Sarıoğlu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Nisan ayında Bursa’da dünyaya gelen Okan Sarıoğlu’nun boyu 1.70, kilosu 60, burcu ise Koç’tur.

YouTuber, TikToker ve sosyal medya fenomeni. YouTube ve sosyal medyaya ilk adımlarını bilgisayar ve oyunları incelemesiyle atmıştır.

Eğlence, komedi, şaka ve korku içerikli parodi videoları ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Sosyal medyadaki ilk zamanlarında çizgi filmler ile alakalı inceleme videoları yapmıştır. Sonrasında ise kurgusal korku videoları ile daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve oldukça ilgi çekmiştir. İnternetteki korkunç ve esrarengiz deneyleri (challenge’ları) gerçek hayatta denemektedir.

Okan Sarıoğlu sadece Türkiye’den değil; Azerbaycan, Almanya, Bulgaristan ve Fransa’da da oldukça tanınan biridir. Yeni başlayan birçok içerik üreticiye de ilham kaynağı olmaktadır. Genç yaşlarda olmasına rağmen; sosyal medyada 200 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Yaşantısını günümüzde Bursa’da sürdüren başarılı isim için telefon ve bilgisayar vazgeçilmez araçlar arasında yer almaktadır. Genellikle spor giyinmeyi tercih etmekte, gömlek ve yakalı kıyafetler giymekten kaçınmakta hatta nefret etmektedir. Kitap okumayı da çok sevmekte ancak genellikle bilgisayar, telefon ve sosyal medya ile ilgilendiği için pek fırsat bulamamaktadır. Küfür etmeyi sevmeyen Sarıoğlu, hayvansever kimliği ile tanınmaktadır. Günümüzde sosyal medyadaki varlığını hobi olarak sürdürdüğünü dile getirmiştir. Çok kolay sinirlenebilsede oldukça duygusal bir yapıya sahiptir. Yaşıtlarının aksine oldukça olgun bir karaktere ve düşünce yapısına sahiptir. Çizgi film izlemeyi sevmekte, doğal yaşama karşı sevgi beslemekte, daha çok ada, orman ve dağ gibi yerlere ilgi duymaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz