Oğuzhan Ören

0

Oğuzhan Ören hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? Eğitimi, çalışmaları, kariyeri, kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Ağustos ayında Hatay’ın Kırıkhan İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. İstanbul Okan Üniversitesi Genel Cerrahi Yoğun Bakım Bölümü’nü tamamlamış ardından cerrahlık kariyerine başlamıştır. Burada 3 sene kadar asistan doktorluk yapmıştır. Ayrıca Cerrahi asistanlık görevini icra ederken diğer yandan, yan branş olarak, Gelişim Üniversitesi İç mimarlık ve Çevre tasarımı bölümünü bitirmiştir.

Daha sonra kariyerine kendi şirketini kurarak Örence adlı İç Mimarlık ve Tasarım ofisinde devam etmiştir. İstanbul’da çeşitli projeler ve kendine özgün tasarımları ile iş hayatında adından sıkça söz ettirmiştir.

Oğuzhan Ören günümüzde ise, Hatay’ın, Kırıkhan ilçesinde Örenler Orman Ürünlerinin, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Ayrıca geçtiğimiz aylarda, kurumsal bir restoran zincirinin şubesinin franchising alarak memleketi olan Hatay’da restoran sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Boyu, kilosu kaç? evli mi?

Henüz genç yaşına rağmen eğitim hayatı ve başarılı iş hayatı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Boyu 1.83 cm, kilosu 84, burcu ise aslan’dır. Yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Oğuzhan Ören hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi ise evli mi? bekar mı? sorusudur. Bu sorunun cevabı ise bekar’dır.

Çalışmaları, projeleri, hakkında merak edilenler, iletişim bilgileri vb. daha detaylı bilgiler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://oguzhanoren.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz