Oğulcan Yılmaz

Oğulcan Yılmaz Youtube Platformunda yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma ile tanınmıştır. Hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Oğulcan Yılmaz Kimdir?

Oğulcan Yılmaz başarılı iş hayatını sürdürmektedir. Gerçek mesleğinin kuyumculuk olduğu biliniyor. Yakışıklı isim katıldığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma programı ile tanınmıştır.

Oğulcan Yılmaz Nereli?

Oğulcan Yılmaz aslen Sivas’lıdır.

Oğulcan Yılmaz Boyu, Kaç Yaşında?

Oğulcan Yılmaz 27 yaşında ve 1.80 boyundadır. Doğum tarihi 1996, göz rengi ise kahverengi.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışmayı Öykü Serter sunmuştur. Yarışmada ayrıca Elif Nur Yel, Yaren Dağ, Yeliz Açıkel, Zeyd Gümüştutan, Aybüke Çangal, Cansel Ayanoğlu, Erhan Saffar, Tuğçe Aleyna, Ayşenur İnam, Şeydanur Tunç, Simge Nur Erkoç, Kaan Seyhan, Bilek Orundaş, Merve Demirbilek, Serdar Aycan, Sedat Polat ve Erol Yıldırım gibi isimler de yar almıştır.

Cansel Ayanoğlu ile yaşadığı karmaşa dolu aşkla isminden söz ettiren yakışıklı isim yaşantısını İstanbul’un Sancaktepe ilçesine bağlı Sarıgazi Mahallesi’nde oturduğu belirtiliyor.

Moda ile yakından ilgilenen Yılmaz, ata binmekten ve müzik dinlemekten büyük keyif almaktadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @yetoffical ‘dır. Günümüz itibariyle ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü ismin 112bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz