Ömer Faruk Çavuş

Ömer Faruk Çavuş kimdir? Eser Yenenler’in sunuculuğunu üstlendiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun yakışıklı oyuncusu, gün geçtikçe hayran kitlesini arttırmaya devam ediyor. Henüz yakışıklı oyuncuyu yeni keşfedenler, hakkında bir hayli araştırma yapıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ömer Faruk Çavuş Kimdir? Aslen Nereli?

29 Aralık 1992 tarihinde Sakarya Karasu ilçesinde dünyaya geldi. Şuan 29 yaşındadır. Lise hayatını memleketi olan Sakarya Karasu Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra yine Sakarya’da Karasu Meslek Lisesi Okul tiyatrosu ve Halk Eğitim Merkezi’nde Tiyatro eğitimi alarak tiyatroya ilk adımını atmış oldu. Üniversite hayatını ise hayallerinin peşinden devam ettirerek Konya Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuarı’n da tamamladı.

1.80 boyundaki yakışıklı oyuncunun 1 abisi vardır. Babası ise Sakarya’da yaşamını sürdürmekle beraber, kuaförlük yapmaktadır. Ömer Faruk Çavuş Oğlak burcudur. Ayrıca kendisi kahverengi gözlü ve kahverengi saçlıdır.

Ömer Faruk Çavuş Hangi Dizilerde Oynadı?

2017 senesine bomba gibi bir giriş yaparak Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini üstlendiği Aile Arasında filminde Sedat karakterini canlandırdı. Daha sonra 2019 tarihinde yayınlanan ve başrolünde üstat Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde İsyan karakteri oldu. Son zamanlarda yapımı biten Son Parti filminde Ferman oldu. Şimdilerde ise Eser Yenenler’in sunuculuğunu üstlendiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun sevilen oyuncularından birisidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz