Nurseli Aksoy

Nurseli Aksoy hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, burcu, doğum tarihi, doğum yeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılında Adana’da dünyaya gelen Nurseli Aksoy, Türk Tik Tok fenomenidir. Ailesiyle birlikte yaşayan Aksoy öğrenim hayatına açık liseden devam etmektedir. Baba tarafından aslen Mardin’li, anne tarafından ise aslen Osmaniye’lidir.

Nurseli Aksoy’un boyu 1.60 cm, kilosu ise 51’dir. Özlem isminde bir kız kardeşi vardır.

Adana’da yaşayan ünlü Tiktoker, Sosyal medya fenomeni olarak ilk videosunu “Kemal Sunal” replikleri ile 2016 yılında çekmiştir. Ailesinin de destekleri ile çektiği videoları çokça izlenmektedir. En çok sevdiği ve takip ettiği sosyal medya fenomeni Reynmen‘dir. Kendisine en sık sorulardan birisi ise sevgilin var mı? sorusudur. Bu sorunun cevabını ise takipçilerine yok diye cevaplamıştır.

Kısa sürede takipçilerinin beğenisini kazanarak onlar tarafından TikTok Kraliçesi olarak adlandırılmıştır. Kendinde en sevmediği özelliğin çok sinirli olması olduğunu belirten fenomen, koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında 52bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Youtube video kanalında ise 50,2 B abone sayısına ulaşmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz