Niyazkılıç Niyaz

Niyazkılıç Niyaz, Niyaz ile bugün isimli program ile Beyaz Tv ekranlarında! Ekran severler tarafından hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Niyazkılıç Niyaz Kimdir?

Niyazkılıç Niyaz sunucu, moderatör. Ayrıca girişimci, iş insanı, gayrimenkul uzmanı ve yatırımcı olarak tanınmaktadır. Türkiye’de yaklaşık 1200 civarında yatırımcı ve aileyi konut sahibi yapan Niyaz, ayrıca 3 sene gibi kısa bir süre içinde çok miktarda döviz yatırımında bulunmuştur.

Niyazkılıç Niyaz Nereli?

Niyazkılıç Niyaz aslen Türkmenistan asıllıdır. Türkmenistan’ın Başkenti Aşkabat’ta dünyaya gelmiştir.

Türkmenistan’da 9 sene satranç milli takım üyesi olarak yer almış, bu süreçte satranç uluslararası yarışmalarına katılmıştır. Türkmenistan ulusal televizyon kanallarında sunuculuk görevini üstlenmiştir. Ayrıca 8 Ekim 2014 tarihinde “Türkmenistan Cumhuriyetinin Devlet Başkanının Altın Zinciri” ödülünü almıştır. Gazetelerde çok sayıda makalesi yayınlanmıştır.
niyazkilic niyaz4 jpg
Türkmenistan’ın İlk Cumhurbaşkanı Saparmurat Niyaz Türkmenbaşı’nın adını taşıyan üniversitede okumuştur. 3. senesinde Moskova’ya geçerek Rusya Devlet Başkanı’nın akademisinde okumaya devam etmiştir.

Uzun seneler Türkmenistan’da siyaset ve ticaret ile uğraşarak bu alanda vizyonunu büyük oranda yükseltmiştir. Niyazkılıç 2017 yılı başlarında yeni stratejisini belirleyip Türkiye’ye gelerek finans ve gayrimenkul sektöründe büyük başarılara imza atmıştır.

Yurtdışı yatırımcısı ve ailelere, ülkemize ciddi döviz yatırımı kazandırmış aynı zamanda yurtdışında ülkemizi yatırımcıların gözünde güvenilir kılmıştır.

Niyazkılıç Niyaz Kaç Yaşında?

Niyazkılıç Niyaz 35 yaşındadır. Doğum tarihi 8 Ekim 1987, burcu ise terazi’dir.

Resmi instagram hesabı @niyazkilic_niyaz, resmi twitter hesabı ise @niyazkilic_nyz ‘dır. Ayrıca hakkında https://niyazkilic.com resmi web sitesinde de bilgiler mevcuttur.
niyazkilic niyaz1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz