Nisanur Neşeli

Nisanur Neşeli son dönemlerde Youtube dünyasında ciddi bir takipçi sayısına ulaşan fenomen isimlerdendir. Peki kaç yaşında? kimdir? nerede yaşıyor? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sık sık oyunculuk teklifleri almaktadır. Ancak eğitim ve okul saatleri nedeni ile çekimlere katılamayacağı için oyunculuk tekliflerini şimdilik reddetmek zorunda kalmıştır. En sevdiği Youtuber Orkun Işıtmak‘tır. Alışveriş yapmaktan en fazla keyif aldığı marka, mağaza, Zara’dır. Yabancı sanatçılardan en fazla Ariana Grande‘yi, Türk sanatçılardan ise Edis’i sevmektedir. Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

En sevdiği renk kırmızı, ileride iyi bir youtuber ve sinema televizyon dünyasında yönetmenlik gibi hedefleri bulunmaktadır. Ayrıca spiker olmakta hayal ettiği meslekler arasında yer almaktadır.

Nisanur Neşeli ‘nin burcu Boğa, boyu 1.55 cm, kilosu ise 42’dir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. 2005 yılının Nisan ayında İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Kendisinden 8 yaş büyük bir ablası vardır.

Bir dönem Yetenek sizsiniz isimli yarışma programında da yer almıştır. Jimnastik, paten ve yüzme spor dalları ile ilgilenmektedir.

Youtube kanalında daha çok eğlence, oyun, moda, tarz ve sanat ile ilgili videolar yayınlamaktadır.

2 Yorumlar

  1. Merhaba ben yekta melis 13 yaşındayım Şanlıurfalıyım seni çooook seviyorum. Iyiki varsin youtube kanalında aboneyim. Ecrin su çobanla gorusuyomusun. Şanliurfa ya mutlaka bekliyorum. ablana ailene selamlar öpüyorum.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz