Nisan Aktaş

Nisan Aktaş, Evrim Akın’ın sunduğu Çocuktan Al Haberi isimli programda gönülleri fethetmiştir. Ekran severler ise hakkında kimdir? nerede yaşıyor? doğum tarihi, doğum yeri, ailesi gibi daha bir çok soruya cevap aramaktadır.

2014 yılında dünyaya gelen Nisan Aktaş İstanbul doğumludur. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.

Yarışma’da seslendirdiği şarkılar ve ezbere anlattığı masallar ile herkesi şaşırtmaktadır. Zeki, şirin ve mavi gözleri ile ekran severler tarafından çok sevilmektedir.

Henüz kreş çağında olan Nisan Aktaş 3 yaşında ve kreşe gitmektedir. En sevdiği aktiviteler oyun hamurları ile oynamak, yemek yapmak ve yüzmektir. Ailesi ile birlikte, tatil dönemlerinde sıkça havuz ve denizde vakit geçirmektedir.


Büyüyünce prenses olmak istiyorum Evrim Abla diyerek şirinliği ile izleyenleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Çocuktan Al Haberi adlı program dışında tam bir instagram fenomeni olan Nisan Aktaş, bir çok videosunda şarkı söylemekte, oyunlar oynamakta ve hayranları ile videolar aracılığıyla buluşmaya devam etmektedir.

2018 yılı itibariyle resmi instagram hesabı üzerinde 722 Bin civarında takipçi mevcuttur. Ekran severler tarafından özellikle Taş Devri çizgi film serisinde yer alan Çakıl karakterine benzetilmektedir. Bu nedenle Evrim Akın’da kendisine Çakıl gözlüm diye hitap etmektedir.

Derin Naz Aktaş isminde bir ablası vardır. Anne ve babası hakkında henüz detaylı bilgilere ulaşılamamıştır. Ayrıca İstanbul doğumludur ancak aslen nereli olduğu bilinememektedir. Tablo bölümümüzde Nisan Aktaş’a ait sosyal medya hesapları olan, resmi instagram ve facebook sayfalarının linkleri mevcuttur.

Son olarak Demet Akalın’ın katıldığı programda kızı Hira için Minik Nisan’ın anlattığı masal’ın videosu.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz